Overslaan en naar de inhoud gaan

Thijs Boon wordt president digital EMEA bij Vice

Hij wordt verantwoordelijk voor digitale sales, redactie, marketing, video, creatie en b2b communicatie in deze regio.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Het gaat om een nieuwe rol binnen Vice.

Thijs Boon was de afgelopen twaalf jaar CEO van Vice Benelux. Sjoerd Raaijmakers volgde hem in januari op als CEO.

Boon blijft werken vanuit Amsterdam. Het kantoor in de hoofdstad is de afgelopen jaren uitgegroeid tot het centrum van digitale innovaties waaronder media, technologische en merkoplossingen. De digitale activiteiten van Vice EMEA worden daarom vanuit Amsterdam aangestuurd.

'Vice heeft wereldwijd een stormachtige groei doorgemaakt en we hebben inmiddels kantoren in achttien markten in de EMEA-regio', licht Boon toe. 'Dit biedt veel mogelijkheden om creativiteit, kennis en innovaties onderling te delen en te versnellen. Ons Nederlandse kantoor speelt al jaren een centrale rol op het gebied van digitale innovatie. De opgedane kennis en ervaring kunnen we nu in al onze EMEA markten implementeren.'

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in