Overslaan en naar de inhoud gaan

Rotterdam loopt Design Award ‘Best City’ mis

Rotterdam is wel genomineerd voor de Wallpaper* Design Award ‘Best City’. New York ging met de titel aan de haal.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Volgens het oordeel van Wallpaper* Magazine, behoort Rotterdam tot de top 5 van wereldsteden. De andere genomineerden voor de Wallpaper Design Award in de categorie ‘Best City’waren Berlijn, Istanbul, New York en Seoul. Donderdag werd in London bekend gemaakt dat New York de titel heeft gewonnen.

related partner content for mobile comes here

De jury van Wallpaper* oordeelde: ‘Met zijn onconventionele houding en passie voor noviteit heeft Rotterdam zich jarenlang mogen hullen in een relatieve onbekendheid waar traditie allerminst heilig is en innovatie hoog in het vaandel staat. Vandaag de dag kan Rotterdam bogen op een indrukwekkende skyline – denk maar aan de karakteristieke Erasmusbrug en de Euromast - en is het de thuishaven van vermaarde architecten en ontwerpers zoals Rem Koolhaas en Jurgen Bey.’ Ook roemde de jury het unieke winkelaanbod van Rotterdam, met onder andere Margreeth Olsthoorn, Nieuwe Ontwerpers en Studio Hergebruik. Ook Toko 94, Fabbrica, visrestaurant Las Palmas, Catwalk en TENT kregen een pluim.

De jury bestond uit:
Carsten Höller – beeldend kunstenaar
James Murdoch – zoon van mediamagnaat Rupert Murdoch
John Galliano – modeontwerper
Kelly Wearstler – interieurontwerpster
Pedro Almodóvar – regisseur
Steven Holl – architect

Ton Wesselink, directeur Rotterdam Marketing heeft New York gefeliciteerd met het behalen van de titel.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in