Overslaan en naar de inhoud gaan

Nederland 2 opnieuw marktleider

Ook in week 9 was Nederland 2 tv-marktleider. Met een aandeel van 16,2 procent bleef de publieke zender RTL4 (14,9%) voor.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De publieke zenders scoorden gezamenlijk 36,1 procent. Nederland 1 had 13,4, Nederland 3 6,5 procent. RTL Nederland behaalde een marktaandeel van 22,8 procent: RTL5 kwam uit op 3,5 procent, Yorin op 4,4. De SBS-zenders behaalden samen 19 procent: SBS6 11,7, Net5 4,6 en Veronica 2,7.

related partner content for mobile comes here

Studio Sport van zondagavond was weer het best bekeken programma. Gisteren waren er 3,1 miljoen kijkers. Kopspijkers was tweede met 2,85 miljoen en ook Boer zoekt vrouw blijft uitstekend scoren met 2,6 miljoen kijkers. Het zondagse 20.00 uur Journaal trok 2,5 miljoen kijkers en bekerwedstrijd ADO Den Haag-Ajax (0-2) was goed voor 2,4 miljoen kijkers.

Bron: SKO.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in