Overslaan en naar de inhoud gaan

Met verschillende sokken op Wereld Alzheimer Dag

De tweede editie van Alzheimer Socks is van start gegaan.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

De Alzheimer Socks-campagne begon twee jaar geleden. Nederlanders deelden foto’s waarop zij twee verschillende sokken droegen. Vandaag is het vervolg..
 

related partner content for mobile comes here

Spijkers en Spijkers


Het initiatief (van Het Alzheimer Lab, onderdeel van VUmc Alzheimercentrum) moet de ziekte van Alzheimer en andere vormen van dementie bespreekbaar maken en bijdragen aan een oplossing. Designduo Spijkers en Spijkers heeft voor deze campagneeen sokkencollectie ontworpen die zowel jongeren als ouderen voorziet van verschillende voetenwarmers. 

Spijkers en Spijkers (Truus en Riet) treden in de voetsporen van Mart Visser en Frans Molenaar, die zelf aan de ziekte van Alzheimer leed. De sokken zijn verkrijgbaar bij meerdere Jumbo-winkels, Jeans Centre, via Sodexo en online via www.alzheimersocks.nl voor bijna 7 euro per paar. Met de aankoop van een of meerdere paar sokken, steun je direct onderzoek naar de ziekte van Alzheimer.
 

www.alzheimersocks.nl voor bijna 7 euro per paar. Met de aankoop van een of meerdere paar sokken, steun je direct onderzoek naar de ziekte van Alzheimer.
 


 

 



credits
Klant: Alzheimer Lab
Eindverantwoordelijke klant: Erik Liebe (Unilever), Claudia Doorn (Vodafone/Ziggo), Willemijn Pel (Heineken)Bureau: Alfred InternationalAccount: Mark de Leeuw, Mireille ElberseStrategie: Gabriel Snuverink
Creatie: Luuk van de Put, Jurre van de Ven
Design: Jasper Kulker, Marco Jongeneel (Vijf890)
Producer: Vittoria Robijns
Social en PR: Team LEWIS
Mediabureau: Vivaki Exchange/Starcom
Website: Lyfter
Productiemaatschappij film: Bandit Amsterdam
Regisseur: Tobias Corba
Producer: Hannah Padding
D.O.P: Stephan Polman
Focus Puller: Tijn Sikke, Taco Bonsang
Camera assistent: Marc Smeets
Editor: Tobias Corba
Grading: Barry Clarke (Captcha!)
Muziek: Jurriaan Balhuizen, Pieter Brouwer
Soundstudio: Goodsounds
Soundstudio’s VO opname: Rock Town Studio’s, Van de Laar || Van Efferen, Good Sounds
VO casting: Chantal Kunst (Tone of Voice)
Kleding: MakeOver Factory
Fotografie: Tobias Reymond Fotografie, David de Jong Fotografie
 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Carien de Broekert

waar kan ik de sokken 2de editie nu kopen?
op de website is de 1ste editie uitverkocht.
ik hoop van u te horen!
vriendelijke groet, Carien de Broekert

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in