Overslaan en naar de inhoud gaan

De Vlieger mikt met kranten ook op West-Europa

Mediaondernemer Erik de Vlieger wil zijn krantenimperium uitbreiden naar West-Europa.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De Vlieger onthulde gisteren in het mediaprogramma Antenne 2 van de Avro dat hij de ´succesvolle lancering` van zijn Engelstalige stadskrant The Amsterdam Times wil herhalen in onder meer Rotterdam, Antwerpen, Hamburg, Rome en Parijs. De Engelstalige krant kwam afgelopen vrijdag voor het eerst uit.

related partner content for mobile comes here

Volgens De Vlieger bieden Europese steden met meer dan 800.000 inwoners en een internationale bevolking een goede markt voor Engelstalige stadskranten. Hij was blij verrast door de vele positieve reacties op zijn Amsterdamse initiatief: ´Ik vraag me werkelijk af waarom dit niet eerder is gedaan.` Een termijn voor de Europese uitrol van het concept heeft hij nog niet, De Vlieger wil ´eerst kijken hoe The Amsterdam Times volwassen wordt`.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in