Overslaan en naar de inhoud gaan

Randstad werft dag en nacht

Randstad heeft een enorme lichtbak laten plaatsen bij Schiphol. Hierop wordt de randstadsite met vacatures onder de aandacht gebracht.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De dagwaarde van de lichtbak beeldt een van wolkjes voorziene luchtpartij uit met het beeldmerk, terwijl het logo ‘s nachts als achtergrond een donkere sterrenhemel heeft. Met een aparte, dubbelzijdig toegepaste spuittechniek is het mogelijk om enorme oppervlaktes in één productierun te voorzien van beeld, waarbij het aantal lasnaden tot het minimum beperkt blijft. Het is de eerste keer in Nederland dat deze techniek op een dergelijk formaat is uitgevoerd.

related partner content for mobile comes here

De wens om bij het 24 uur per dag levendige vliegveld aanwezig te zijn is omdat het uitzendconcern wil uitstralen dat het ‘een internationale onderneming is van Nederlandse komaf’. Ontwerp: Studio Dumbar. Ontwerper: Dennis Koot. Uitvoering: Capi Lux Vak Amsterdam.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in