Overslaan en naar de inhoud gaan

Tony’s opent eigen chocoladewinkel met ‘mega-super-chocomaat’

Geen brandstore zoals we ‘m vaker zien, maar een winkel naast het eigen kantoor.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Lees

een interview met Marieke van Elk, &;Livin&; the brandmanager&; bij Tony&;s Chocolonely, over de chocoladewinkel.

; the brandmanager&

; bij Tony&;s Chocolonely, over de chocoladewinkel.

;s Chocolonely, over de chocoladewinkel.

;s Chocolonely, over de chocoladewinkel.

 

Thuis
‘Het is altijd al een zoete inval geweest bij Tony’s op kantoor’, zeggen de mensen achter het merk. ‘Chocofans en voorbijgangers willen meer weten over Tony’s Chocolonely, de chocolade proeven en kopen. En dat vinden wij heel belangrijk omdat het onze missie is om samen chocolade 100% slaafvrij te maken. Hoe kan je nou beter je verhaal en je chocolade delen dan iedereen gewoon bij je thuis uit te nodigen?’

Alles proeven
‘Gewoon thuis’ is dus een belangrijke eigenschap van de winkel, maar de inrichting van de winkel doet wél denken aan een ‘echte’ brandstore, want Tony’s is erop uit om de bezoeker een ‘chocoladebeleving’ te bieden. De eye catcher van de winkel wordt gevormd door de ‘mega-super-chocomaat (zie foto) choc-vol Tony’s repen’. Tony’s belooft dat je je ogen kunt uitkijken en dat je alles mag proeven.

Ongelijk verdeelde kast
De winkel verkoopt niet alleen chocolade. Tony’s Chocolonely: ‘Naast de repen kun je in Tony’s Store exclusieve items kopen. In de ongelijk verdeelde kast ligt van alles: een “fanTAStiese” tas, Tiny Tony rompers, een Tony’s Chocolonely notebook en nog veel meer.’

 

Lees over de plannen die Tony’s Chocolonely vorig jaar bekend maakte.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in