Overslaan en naar de inhoud gaan

Boekhoorn verliest opnieuw in TMG-zaak

Ondernemer Marcel Boekhoorn heeft het in hoger beroep ook afgelegd in een zaak met investeerder Frank Botman rond aandelen TMG.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De investeerder  kan niet bewijzen dat hij zijn aandelen TMG tegen kostprijs aan investeringsfonds Cyrte kon verkopen. Dat heeft het gerechtshof in Amsterdam dinsdag bepaald. Het hof bekrachtigde daarmee een uitspraak die in april 2011 was gedaan.

related partner content for mobile comes here

Boekhoorn en Cyrte waren in conflict gekomen over de vraag of Cyrte in het voorjaar van 2008 aan Boekhoorn een verkoopoptie had verleend voor een groot aantal (certificaten van) aandelen TMG.

Boekhoorn zegt dat Cyrte hem heeft overgehaald een belang van 5 procent - van ruim 2,5 miljoen aandelen - in TMG te nemen. Samen zouden de aandeelhouders druk willen zetten op het bestuur om de uitgever van de beurs te halen.

Volgens het hof is er geen bewijs dat de verkoopoptie is gegeven. Wel is nu duidelijk dat investeringsmaatschappij Cyrte - waarvan Botman fondsbeheerder was - een openbaar bod op TMG &;als een zeer reële mogelijkheid&; zag.

Boekhoorn kocht de aandelen TMG destijds tegen een gemiddelde koers van 21,51 euro, terwijl de beurs het mediabedrijf momenteel op 8,89 waardeert.

Bron: Het Financieele Dagblad.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in