Overslaan en naar de inhoud gaan

AdLantic lanceert nieuwe dienst voor webmasters

Online advertising specalist brengt geautomatiseerde bannerverkoop binnen bereik van kleine websites.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Webmasters die wel geld willen verdienen aan geautomatiseerde bannerverkoop maar niet de middelen hebben om dit specialisme in eigen huis te halen, kunnen dit nu aan AdLantic uitbesteden. Onder de productnaam Pacific Yield biedt de online advertising specalist aan om gebruik te maken van de systemen die de banners optimaliseren voor de hoogst mogelijke fillrate en eCPM en dus omzet.

related partner content for mobile comes here

Traditionele bannernetwerken bieden deze functies ook aan, maar volgens AdLantic tegen veel hogere kosten (tussen de 30 en 50 procent van de omzet). AdLantic rekent 5 tot 10 procent van de omzet en vraagt geen opstartkosten of jaarcontracten. Daarnaast biedt het bureau ondersteuning bij video- en mobiele advertenties en placement management.

Overigens kan niet iedere webmaster van deze functie gebruik maken. Om de kwaliteit zo hoog mogelijk te houden, worden alleen Nederlandse websites toegelaten met meer dan 50 duizend pageviews per dag.

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in